Príďte si otestovať nabíjaciu stanicu elektromobilov

Nachádzate sa tu

V areály sídla našej spoločnosti sme zriadili nabíjacie miesto pre elektromobily. Pre našich zákazníkov a širokú verejnosť, majiteľov elektromobilov, ponúkame možnosť zadarmo si otestovať nástenné nabíjacie zariadenia typu wall box s typom konektoru T2. Konektor Type 2 je kompatibilný s autami značky Audi, BMW, Hyundai, Mercedes, Porsche, Renault, Smart, Tesla, VW a Volvo.

Pozývame vás na bezplatné testovanie nabíjacej stanice.

Záujemcovia si môžu otestovať nabíjacie systémy Wallbox PulsarWallbox Commander. Ide o pomalé nabíjanie striedavým prúdom. Nabíjačky majú výkon 22 kW, napájané sú zo siete AC 400V s maximálnym nabíjacím prúdom 32A. Stanice sú opatrené s 5 metrov dlhým káblom ukončeným konektorom Type 2. Nabíjanie je jednoduché a komfortné. Nepotrebujete žiadny vlastný kábel rozmotávať a ukladať. Jedno plné nabitie trvá 5 až 6 hodín. Skutočný nabíjací čas je závislý od výkonu palubnej nabíjačky vozidla. Reálny čas dobíjania je v skutočnosti kratší, nakoľko sa nepredpokladá, že sa pri bežnej dennej prevádzke batéria úplne vybije.

Nabíjacie zariadenia sú špeciálne vyvinuté pre koncové cieľové stanice. Okrem domácností sú vhodné pre majiteľov hotelov, reštaurácií, rekreačných zariadení, ale aj  pre garáže v bytových domoch, administratívne centrá a pod.

Majitelia elektromobilov s konektorom Type 2 si môžu nabíjacie systémy otestovať v pracovných dňoch v čase od 8,00 do 15,00 hod po odoslaní. Pošlite vašu požiadavku cez kontaktnú stránku.

Publikované dňa 15. február 2017