Nabíjacie stanice

Nachádzate sa tu

Elektromobilita sa čoskoro stane bežnou súčasťou nášho každodenného využitia.

Zásadnými predpokladmi pre rozvoj elektromobility je dostupnosť nabíjacích staníc a zabezpečenie prístupu k nabíjaniu. Spoločnosť ElektroSystem AM, spol. s r.o. sa zapája do postupného budovania nabíjacej infraštruktúry dodávkou a montážou zrýchlených nabíjacích staníc napojených zo sieťového prívodu AC s elektrickým výkonom od 3,7 kW do 22 kW.

Nabíjačky sú ideálnym riešením pre každodenné využitie v miestach s najdlhším parkovacím časom elektrického automobilu medzi jednotlivými jazdami. Sú vhodné predovšetkým do domácností, v sídlach spoločností, pre firemný vozový park a pod. Vďaka širokým variabilným nabíjacím výkonom sú vhodné pre verejne dostupné nabíjacie stanice na parkoviskách hotelov, reštaurácií, rekreačných zariadení, administratívne centrá a pod. Všade tam, kde je možnosť príležitostného dobíjania elektrického vozidla pri dlhšej ceste.

Nabíjacie systémy z ponuky našej spoločnosti sú testované, aby sa zabezpečila kompatibilita so všetkými typmi elektrických vozidiel. Okrem toho spĺňajú všetky normy IEC 61851 týkajúce sa požiadaviek na bezpečnosť, kvalitu a výkon, ktoré stanovila Medzinárodná elektrotechnická komisia.

Čo vám ponúkame

Cieľom spoločnosti je ponúknuť majiteľom elektromobilov ale aj ostatným záujemcom nabíjací systém zodpovedajúci jeho potrebám a požiadavkám. Zákazníkom poskytneme odborné poradenstvo a vypracujeme odborný posudok. Zrealizujeme prípravné práce súvisiace pre definitívnu inštaláciu nabíjačiek, spracujeme projektové riešenie a zriadime napájanie zo siete s vystavením revíznej správy. Následne sa realizuje montáž nabíjacieho systému s uvedením do prevádzky a pripojením na komunikačný portál.   

Nabíjacie systémy zaradené do nášho portfólia plne spĺňajú všetky normy IEC 61851 a sú ideálnym a efektívnym riešením pre súkromné nabíjacie stanice.

 

Nabíjacie stanice, Nabíjacie stanice pre domácnosti, Nabíjacie stanice pre firmy, firemný autopark, Nabíjacie stanice pre verejné využitie
Wallbox Pulsar je jednoduchý, chytrý nabíjací systém s najkompaktnejšou konštrukciou na trhu poskytujúci maximálny výkon v domácnosti.
Nabíjacie stanice, Nabíjacie stanice pre domácnosti, Nabíjacie stanice pre firmy, firemný autopark, Nabíjacie stanice pre verejné využitie
Wallbox Commander je revolučný chytrý nabíjací systém pre elektrické vozidlá, vybavený najnovšou technológiou s kompaktným a sofistikovaným dizajnom pre zabezpečenie najlepšieho výkonu pre každodenný život jednotlivcov a firiem.
Nabíjacie stanice, Nabíjacie stanice pre firmy, firemný autopark, Nabíjacie stanice pre verejné využitie
Wallbox Commander Business je revolučný inteligentný nabíjací systém pre elektromobily zameriavajúci sa na sprístupnenie najnovšej technológie súkromným spoločnostiam v kompaktnom a prepracovanom dizajnom poskytujúc najlepší výkon v každodennom živote v spoločnosti, pre zamestnancov, zákazníkov (hotely ...) a flotilový manažment.
Nabíjacie stanice, Nabíjacie stanice pre domácnosti, Nabíjacie stanice pre firmy, firemný autopark, Nabíjacie stanice pre verejné využitie
Wallbox Copper je prvotný inteligentný nabíjací systém pre elektrické automobily, vybavený najnovšou technológiou v rámci kompaktného a dômyselného dizajnu a poskytuje najlepší výkon pre každodenný život vás a spoločností.