Nabíjacie stanice pre elektromobily

Nachádzate sa tu

Využiteľné doma, vo firmách aj verejne. Doplnky a mobilné aplikácie k staniciam.

Zásadnými predpokladmi pre rozvoj elektromobility je dostupnosť nabíjacích staníc a zabezpečenie prístupu k nabíjaniu. Spoločnosť ElektroSystem AM, spol. s r.o. sa zapája do postupného budovania nabíjacej infraštruktúry dodávkou a montážou nabíjacích staníc napojených z AC sieťového prívodu s elektrickým výkonom do 22 kW.

Nabíjačky sú ideálnym riešením pre každodenné využitie v miestach s najdlhším parkovacím časom elektrického vozidla medzi jednotlivými jazdami. Sú ideálne predovšetkým pre využitie v domácnostiach, hromadných garážach a v sídlach spoločností s firemným vozovým parkom. Vďaka širokým zabudovaným funkciám sú vhodné pre verejne dostupné nabíjacie stanice na parkoviskách hotelov, reštaurácií, rekreačných zariadení, administratívne centrá a pod. Všade tam, kde je možnosť príležitostného dobíjania elektrického vozidla pri dlhšej ceste.

Nabíjacie stanice spĺňajú všetky normy IEC 61851 týkajúce sa požiadaviek na bezpečnosť, kvalitu a výkon, ktoré stanovila Medzinárodná elektrotechnická komisia. Sú kompatibilné so všetkými typmi elektrických vozidiel.

Čo vám ponúkame

Záujemcom o nabíjacie stanice elektromobilov poskytujeme kompletné projektové riešenie:

  • Odborné poradenstvo pre výber nabíjacieho systému.
  • Odborný posudok o stave súčasnej elektroinštalácie k požadovanému elektrickému výkonu.
  • Vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie pre sieťové pripojenie.
  • Realizácia odbočky pre nabíjaciu stanicu z elektrickej siete s predradenou prúdovou ochranou, vrátane vypracovania správy o revízií elektrickej siete.
  • Dodávka a montáž nabíjacej stanice.
  • Uvedenie nabíjacej stanice do prevádzky a zaškolenie obsluhy.

 

Nabíjacie stanice pre elektromobily
Cloudová platforma myWallbox vám umožňuje konfigurovať, monitorovať a spravovať nabíjačku prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo webového portálu. Je vhodný pre súkromné a podnikateľské subjekty.
Nabíjacie stanice pre elektromobily
Všetky nabíjačky Wallbox ponúkajú prostredníctvom aplikácie MyWallbox celý rad funkcií a výhod.