Nabíjacie stanice pre elektromobily

Nachádzate sa tu

Využiteľné doma, vo firmách aj verejne. Doplnky a mobilné aplikácie k staniciam.

Zásadnými predpokladmi pre rozvoj elektromobility je dostupnosť nabíjacích staníc a zabezpečenie prístupu k nabíjaniu. Spoločnosť ElektroSystem AM, spol. s r.o. sa zapája do postupného budovania nabíjacej infraštruktúry dodávkou a montážou nabíjacích staníc napojených z AC sieťového prívodu s elektrickým výkonom do 22 kW.

Nabíjačky sú ideálnym riešením pre každodenné využitie v miestach s najdlhším parkovacím časom elektrického vozidla medzi jednotlivými jazdami. Sú ideálne predovšetkým pre využitie v domácnostiach, hromadných garážach a v sídlach spoločností s firemným vozovým parkom. Vďaka širokým zabudovaným funkciám sú vhodné pre verejne dostupné nabíjacie stanice na parkoviskách hotelov, reštaurácií, rekreačných zariadení, administratívne centrá a pod. Všade tam, kde je možnosť príležitostného dobíjania elektrického vozidla pri dlhšej ceste.

Nabíjacie stanice spĺňajú všetky normy IEC 61851 týkajúce sa požiadaviek na bezpečnosť, kvalitu a výkon, ktoré stanovila Medzinárodná elektrotechnická komisia. Sú kompatibilné so všetkými typmi elektrických vozidiel.

Čo vám ponúkame

Záujemcom o nabíjacie stanice elektromobilov poskytujeme kompletné projektové riešenie:

  • Odborné poradenstvo pre výber nabíjacieho systému.
  • Odborný posudok o stave súčasnej elektroinštalácie k požadovanému elektrickému výkonu.
  • Vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie pre sieťové pripojenie.
  • Realizácia odbočky pre nabíjaciu stanicu z elektrickej siete s predradenou prúdovou ochranou, vrátane vypracovania správy o revízií elektrickej siete.
  • Dodávka a montáž nabíjacej stanice.
  • Uvedenie nabíjacej stanice do prevádzky a zaškolenie obsluhy.

 

Nabíjacie stanice pre elektromobily
Wallbox Pulsar je praktický a inteligentný nabíjací systém pre elektrické vozidlá a plug-in hybridy.
Nabíjacie stanice pre elektromobily
Stĺpik bol špeciálne vyvinutý  a navrhnutý pre inštaláciu nabíjačky Pulsar alebo Commander kdekoľvek, kde nie je k dispozícií pevná stena.
Nabíjacie stanice pre elektromobily
Inštalovaním inteligentného meradla spotreby sa v nabíjačke Wallbox aktivuje funkcia Power Boost.
Nabíjacie stanice pre elektromobily
Wallbox Pulsar Plus je praktický inteligentný nabíjací systém pre elektrické vozidlá a plug-in hybridy, ktorý sa pripája k platforme na správu nabíjania myWallbox pomocou Wi-Fi alebo Bluetooth. Pulsar Plus je štandardne dodávaný s pridanou integrovanou ochranou proti úniku jednosmerného prúdu.
Nabíjacie stanice pre elektromobily
Zdieľanie energie, ktoré sa niekedy označuje aj ako vyrovnávanie záťaže alebo vyrovnávanie, umožňuje prevádzkovateľom sietí alebo podnikom s viacerými nabíjačkami na mieste distribuovať dostupnú energetickú kapacitu úmerne na všetky aktívne nabíjacie stanice EV.
Nabíjacie stanice pre elektromobily
Wallbox prináša nový rad špičkových stĺpikov prostredníctvom koncepcie Onyx. Elegantný stĺpik, ktorý sa dokonale hodí do každého prostredia.
Nabíjacie stanice pre elektromobily
Inovatívny vstavaný systém implementovaný na všetkých nabíjačkách Wallbox, ktorý umožňuje vyťažiť čo najviac z nabíjačky, a to buď pre individuálne použitie, ako aj pre správu vozového parku.
Nabíjacie stanice pre elektromobily
Wallbox Commander 2 je pokročilý, inteligentný systém nabíjania pre plug-in vozidlá.
Nabíjacie stanice pre elektromobily
Wallbox Copper C, revolučný systém nabíjania, ktorý integruje rozpoznávanie tváre a detekciu pohybu do nabíjacieho zariadenia.
Nabíjacie stanice pre elektromobily
Nabíjačka Wallbox Copper SB je prispôsobená na komerčné a verejné využitie.