Nabíjacie stanice

Nachádzate sa tu

Elektromobilita sa čoskoro stane bežnou súčasťou nášho každodenného využitia.

Zásadnými predpokladmi pre rozvoj elektromobility je dostupnosť nabíjacích staníc a zabezpečenie prístupu k nabíjaniu. Spoločnosť ElektroSystem AM, spol. s r.o. sa zapája do postupného budovania nabíjacej infraštruktúry dodávkou a montážou zrýchlených nabíjacích staníc napojených zo sieťového prívodu AC s elektrickým výkonom od 3,7 kW do 22 kW.

Nabíjačky sú ideálnym riešením pre každodenné využitie v miestach s najdlhším parkovacím časom elektrického automobilu medzi jednotlivými jazdami. Sú vhodné predovšetkým do domácností, v sídlach spoločností, pre firemný vozový park a pod. Vďaka širokým variabilným nabíjacím výkonom sú vhodné pre verejne dostupné nabíjacie stanice na parkoviskách hotelov, reštaurácií, rekreačných zariadení, administratívne centrá a pod. Všade tam, kde je možnosť príležitostného dobíjania elektrického vozidla pri dlhšej ceste.

Nabíjacie systémy z ponuky našej spoločnosti sú testované, aby sa zabezpečila kompatibilita so všetkými typmi elektrických vozidiel. Okrem toho spĺňajú všetky normy IEC 61851 týkajúce sa požiadaviek na bezpečnosť, kvalitu a výkon, ktoré stanovila Medzinárodná elektrotechnická komisia.

Čo vám ponúkame

Cieľom spoločnosti je ponúknuť majiteľom elektromobilov ale aj ostatným záujemcom nabíjací systém zodpovedajúci jeho potrebám a požiadavkám. Zákazníkom poskytneme odborné poradenstvo a vypracujeme odborný posudok. Zrealizujeme prípravné práce súvisiace pre definitívnu inštaláciu nabíjačiek, spracujeme projektové riešenie a zriadime napájanie zo siete s vystavením revíznej správy. Následne sa realizuje montáž nabíjacieho systému s uvedením do prevádzky a pripojením na komunikačný portál.   

Nabíjacie systémy zaradené do nášho portfólia plne spĺňajú všetky normy IEC 61851 a sú ideálnym a efektívnym riešením pre súkromné nabíjacie stanice.

 

Nabíjacie stanice, Nabíjacie stanice pre domácnosti, Nabíjacie stanice pre firmy, firemný autopark, Nabíjacie stanice pre verejné využitie